NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Od momentu rozpoczęcia działalności stale się rozwijamy, z powodzeniem realizujemy kolejne projekty i poszerzamy nasze kompetencje. Z dumą pragniemy pochwalić się także szeregiem nagród i wyróżnień przyznanych nam na przestrzeni ostatnich lat.

Medal PRO MASOVIA

To odznaczenie szczególne, nadawane osobom i instytucjom, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego, wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

Pobierz

Firma Dobrze Widziana

Tytuł otrzymany w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Jego celem jest promowanie przedsiębiorstw, które prowadzą społecznie odpowiedzialny biznes oraz szerzą wiedzę na temat CSR i skutecznych metod jego komunikowania.

Pobierz

Rekomendacja BCC

Od roku 2012 jesteśmy członkiem Business Center Club, organizacji przedsiębiorców, która zrzesza ponad 2500 członków (osób i firm). BCC koncentruje się przede wszystkim na działaniach na rzecz firm - członków BCC, które mają służyć podniesieniu ich konkurencyjności rynkowej oraz wspierać w różnych dziedzinach związanych z prowadzoną działalnością. Firmy zrzeszone w BCC postrzegane są jako rzetelne i wiarygodne, przestrzegające zasady etyki kupieckiej.

Pobierz

Medal Europejski 2017

Nagroda dla firmy T4B za Platformę Telekomunikacyjną MVNE. Wyróżnienie przyznawane jest przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Centre Club.

Pobierz

Diamenty Forbesa

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2016 w kategorii: "Firma o poziomie przychodów od 50 do 250 mln zł w województwie mazowieckim".

Pobierz

Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych

Dyplom I Wicemistrza Polski 2016 w V Mistrzostwach Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

Pobierz

Budowa Roku 2014

Wyróżnienie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Olsztyńskiej Izby Budowlanej w konkursie Budowa Roku 2014 w kategorii "Obiekty użyteczności publicznej" za rozbudowę, przebudowę i modernizację Drogowego Przejścia Granicznego w Bezledach (etap 1, Placówka Straży Granicznej w Bezledach – Przejście Graniczne Bezledy).

Pobierz

Gazela Biznesu

Czterokrotne uhonorowanie tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom, według rankingu Coface na zlecenie dziennika gospodarczego "Puls Biznesu".
Lata: 2008, 2011, 2015 i 2016.

Pobierz

Partner Award

W 2012 roku T4B stała się laureatem Partner Award 2013 firmy Honeywell Life Safety Austria.

Pobierz

Diamenty Forbesa

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2012 w kategorii: "Firma o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł w województwie mazowieckim".

Pobierz

Budowa Roku 2010

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku 2010 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa za obiekt: Filia T4B w dzielnicy przemysłowej Ciechanowa.

Pobierz
Do góry