GRUPA KAPITAŁOWA T4B

 

Drukowanie

W skład T4B Group wchodzą spółki: T4B Sp. z o.o., IPP Sp. z o.o., T4B Budownictwo Sp. z o.o., Varia Tech Sp. z o.o. i Sortbet Sp. z o.o.. Wszystkie spółki posiadają polski kapitał. Grupa na przestrzeni 14 lat funkcjonowania na polskim rynku odniosła wiele spektakularnych sukcesów i cały czas się rozwija.

Realizujemy projekty w branżach: energetyki zawodowej, telekomunikacji, budownictwa, automatyki budynkowej, technologii inżynierii środowiska i produkcji maszyn przemysłowych.

  • T4B  Sp. z o.o(Technology for Business) zajmuje się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, telekomunikacyjnych, elektronicznych oraz automatyki i instalacji elektrycznych.
  • IPP Sp. z o.o(Idea Projekt Produkt) jest producentem i dystrybutorem rozwiązań informatyczno-elektronicznych. Główny obszar działalności informatycznej to tworzenie oprogramowania dedykowanego i bazy danych oraz usługi outsoursingu procesów biznesowych. Ponadto, firma konstruuje na zlecenia urządzenia elektroniczne, opracowane pod indywidualne potrzeby biznesowe.
  • T4B Budownictwo Sp. z o.o powstała w połowie 2015 roku. Główny obszar działalności tej spółki to budownictwo ogólne. Firma realizuje także projekty z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, hydrotechnicznego i energetycznego.
  • Varia Tech Sp. z o.oto zespół specjalistów z różnych dziedzin – od doświadczonych handlowców po inżynierów o wysokich kwalifikacjach. Oferuje szeroką gamę usług doradczych zarówno w zakresie technologii jak i wsparcia handlowego. Spółka wspiera inwestycje i projekty w dziedzinie ochrony środowiska i energetyki odnawialnej nie tylko na etapie wyboru technologii, ale także przy realizacji inwestycji.
  • Sort-Bet Sp. z o.ozajmuje się szeroko rozumianą produkcją elementów metalowych. Firma powstała na bazie blisko 20-letniego doświadczenia w branży betoniarskiej i specjalizuje się we wszelkiego rodzaju pracach projektowych, produkcyjnych i wykonawczych związanych z budową maszyn oraz kompletnych linii technologicznych.

Grupa T4B posiada grono własnych wykwalifikowanych inżynierów, informatyków, elektryków, elektroników, programistów, analityków i projektantów, a także instalatorów, dlatego jest w stanie wykonać powierzone jej zadania samodzielnie i profesjonalnie.

 

Jako autorskie rozwiązania dla polskiej Służby Celnej Grupa T4B opracowała i wdrożyła m.in.: System Wspomagania Odpraw Celnych SWOC® oraz System Kontroli Ruchu TCS® (nagroda szefa Służby Celnej w 2005 roku, Złoty Medal Targów Poznańskich w 2008 roku), działające obecnie na wszystkich polskich drogowych i kolejowych przejściach granicznych.

Autorskim rozwiązaniem jest również System Monitorowania Kas Fiskalnych dla właścicieli centrów handlowych BlackBox Intelligence System® – BIS, którego zadaniem jest monitorowanie transakcji kasowych i tworzenie statystyk z w sklepach najemców. W centrum handlowym Manufaktura w Łodzi zintegrowaliśmy ponad 400 kas i innego typu urządzeń.

W zakresie projektów telekomunikacyjnych firma T4B zrealizowała Ogólnopolski System Informatyczny PLI – CBD (Centralna Baza Danych dla numeru 112). Firma w pełnym zakresie obsługuje również procesy biznesowe przedsiębiorców telekomunikacyjnych, w tym policję i służby specjalne.

 

W zakresie energetyki zawodowej Grupa T4B jest autorem największego Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Jakości Energii Elektrycznej wdrożonego dla PSE oraz Tauron.

W Ciechanowie firma posiada swój oddział biurowy z częścią laboratoryjno-produkcyjną urządzeń oraz własną kancelarię tajną, zaś w centrali w Warszawie m.in. Mobilny System Monitorowania Jakości Energii Elektrycznej, umożliwiający realizowanie zdalnych usług w tym zakresie.

Do najważniejszych certyfikatów wyróżniających T4B należy min. Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego pierwszego stopnia przyznane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz koncesja przyznana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami oraz technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, oraz certyfikaty ISO przyznane nam przez firmę Dekra.

 

Do góry