ENERGA SOPOT MATCH RACE – ZNAMY ZWYCIĘZCÓW

Firma T4B przez 10 lat była organizatorem największych biznesowych regat poza granicami kraju – T4B CUP. Dzięki regatom wielu czołowych managerów dużych, kluczowych firm w Polsce miało okazję pływać i zwiedzić egzotyczne miejsca na świecie m.in. Karaiby, Seszele i Polinezję Francuską.

Kultywując swoją przygodę z żeglarstwem firma T4B została Partnerem regat Energa Sopot Match Race, które zostały rozegrane w ostatnim tygodniu lipca, oraz do końca 2015 roku T4B jest Partnerem Głównym Załogi Yacht Racing Team ze skipperem Przemkiem Tarnackim.

Przez pięć dni przy sopockim molo dwanaście światowej klasy załóg, w tym jeden z liderów WMRT – Ian Williams oraz reprezentanci Polski – załoga Przemka Tarnackiego i załoga Karola Jabłońskiego walczyli w regatach o najlepsze miejsca i puchar Energa Sopot Match Race. Regaty Energa Sopot Match Race zaliczane są do cyklu World Match Racing Tour.

Tegoroczną edycję regat Energa Sopot Match Race wygrał młody Duńczyk Nicolai Sehested, który w półfinale pokonał doświadczonego Polaka Karola Jabłońskiego.

Duński żeglarz za zwycięstwo w czwartej eliminacji cyklu mistrzostw świata zdobył 12 500 dolarów. Drugi na podium był obrońca tytułu Ian Williams z Wielkiej Brytanii, który otrzymał 9 500 dolarów. Na trzecim miejscu regaty ukończył Karol Jabłoński, który wcześniej okazał się najlepszy w eliminacjach. Polak za trzecie miejsce otrzymał czek na 7000 dolarów. Przemek Tarnacki tym razem nie miał tyle szczęścia i nie zajął oczekiwanego miejsca na podium, ale z pewnością wszystko jeszcze przed nim. Przypomnijmy, że w 2013 roku wygrał on Sopot Match Race.

Załoga T4B Group trzyma kciuki za kolejne spektakularne sukcesy Załogi Przemka Tarnackiego Yacht Racing Team i życzy pomyślnych wiatrów

 

Do góry