V MISTRZOSTWA POLSKI INSTALATORÓW SYSTEMÓW ALARMOWYCH – SECUREX 2016

Po raz piąty na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się organizowane przez Polska Izbę Systemów Alarmowych Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych. Jest to najważniejszy organizowany dotąd konkurs umiejętności instalatorskich w naszym kraju.

W tym roku po raz pierwszy w konkursie wzięła udział dwuosobowa drużyna T4B. Nasi doskonali fachowcy: Dmitri Maksimov i Andrzej Gliwa zajęli pierwsze miejsce w eliminacjach dlatego w konkursie wystartowali w żółtych koszulkach lidera. Finał konkursu odbył się na żywo w specjalnie przygotowanym parku mistrzostw na terenie hali targowej. Na poszczególnych stanowiskach uczestnicy musieli zmierzyć się z szeregiem urządzeń systemów alarmowych i oprzyrządowania technicznego w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo musieli również odpowiedzieć na pytania merytoryczne. Wszyscy uczestnicy byli wysokiej klasy profesjonalistami dlatego poziom był wyrównany a całemu widowisku towarzyszyło wiele emocji.

Z dumą informujemy, że nasza drużyna otrzymała tytuł „I Wicemistrza Polski” z czego bardzo się cieszymy. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Historia Mistrzostw sięga 2007 roku, kiedy to Międzynarodowe Targi Poznańskie i Polska Izba Systemów Alarmowych podjęły współpracę mającą na celu promowanie Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX oraz sposobów, technik i urządzeń służących podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa osób i mienia, doświadczeń i umiejętności w zakresie technik instalatorskich.

 

img_1636v2

Do góry