ADRIABUILD SAILINGCUP 2016 – 2 MIEJSCE ZAŁOGI T4B

We wrześniu odbyła się kolejna edycja imprezy z cyklu Casual Brainstorming WeekTM połączona z V Regatami ADRIABUILD Sailing Cup 2016. Regaty miały miejsce w Chorwacji w dniach 18-24 września z bazą rozpoczęcia i zakończenia regat w Murter.

Celem wydarzenia było spotkanie przedstawicieli branży budowlanej i deweloperskiej połączone z rozważaniami na temat rynku i perspektyw inwestycji budowlanych w Polsce, a także integracja branż poprzez rywalizację w regatach żeglarskich. Zaproszenie było skierowane do branży budowlanej i konstrukcyjnej, deweloperskiej, energetycznej, finansowej oraz architektów.

Poza drużyną z T4B Group wystartowały ekipy z Mostostalu, PGE, Warbudu, Lipe, Unified Solution, Alldoors i Elektromax. Organizatorem wydarzenia była jak co roku firma Forsail.

Z przyjemnością dzielimy się wiadomością, że w klasyfikacji generalnej nasza drużyna zajęła zaszczytne 2 miejsce, z czego bardzo się cieszymy. Dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i zdrową rywalizację.

1-adiaklas-ogolna

2-adria-bavaria3-adrai-miejsca-na-mecie

m2

Do góry