7. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA – 16-17.11.2016

Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjnym dotyczące rozwoju regionu. Poświęcone jest promocji funduszy unijnych, wymianie doświadczeń i dyskusjom o tym, jak wzmacniać innowacyjność i przedsiębiorczość województwa.

Projekt został zainaugurowany przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych jesienią 2010 roku. Dzięki kolejnym, coraz bardziej rozbudowanym edycjom wpisał się już na stałe w kalendarz ważniejszych imprez biznesowych w regionie. Uczestnicy jednomyślnie podkreślają, że Forum jest wyjątkowe. Jako jedyne przyciąga przedstawicieli różnych środowisk, a żywość spotkań, dyskusji jest najlepszym przykładem, że spełnia swoją rolę.

T4B uczestniczy w tym rozwojowym dla regionu wydarzeniu prezentując możliwości oraz usługi, które może zaoferować aby unowocześnić procesy automatyzacji oraz informatyzacji struktur biznesowych. Liczymy na ciekawe inspiracje jak również na nowych partnerów, z którymi moglibyśmy nawiązać interesującą współpracę.

logo3_136928_20161007090547

Do góry