SORT-BET – NOWA SPÓŁKA W GRUPIE T4B

W dniu 1 lutego 2017 r. do T4B Group dołączyła nowa spółka – Sort-Bet Sp. z o.o.. Firma powstała na bazie blisko 20-letniego doświadczenia w branży betoniarskiej i specjalizuje się we wszelkiego rodzaju pracach projektowych, produkcyjnych i wykonawczych związanych z budową maszyn oraz kompletnych linii technologicznych dla przemysłu betoniarskiego.

Fabryka Sort-Bet zajmuje się szeroko rozumianą produkcją elementów metalowych. Budowane przez nich hale stalowe i linie technologiczne spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Realizacje spółki to głownie instalacje przetwarzania i recyklingu odpadów oraz budowa i modernizacja zakładów produkcji i prefabrykacji betonu. Organizacja kładzie nacisk przede wszystkim na kompleksowość oferty oraz zachowanie wartości, takich jak jakość wykonania oraz terminowość realizacji.

W najbliższych planach rozwoju spółki w T4B Group jest zwiększenie produkcji i rozszerzenie dystrybucji na rynki zagraniczne.

Pozyskanie Sort-Bet Sp. z o.o. będzie ważnym elementem integrującym współpracę spółek w grupie, w szczególności przy projektach z sektora inżynierii środowiska i budownictwa.

 

logo-sortbet

2

Do góry