TECHNOLOGIA BLACKBOX BUDUJE TRWAŁE RELACJE Z KLIENTAMI

BlackBox to innowacyjny system sprzętowo-analityczny monitorujący przebieg transakcji kasowych u najemców centrum handlowego. System automatycznie pobiera dane i dostarcza właścicielowi obiektu szereg raportów o obrotach poszczególnych punktów handlowych. Jest to unikalna na rynku, nowoczesna technologia o wysoko rozbudowanej funkcjonalności.

Pozytywne relacje z klientami

Fundamentalnym celem zarówno dla poszczególnych punktów sprzedażowych, jak i samych centrów handlowych, jest przyciągnięcie nowych klientów oraz utrzymanie tych najbardziej atrakcyjnych. Służą temu m.in. długotrwałe działania marketingowe w postaci programów lojalnościowych. Są one efektywnym narzędziem stosowanym w celu budowania stabilnych, pozytywnych relacji z wybraną kategorią klientów. Odpowiednio skierowane mają realny wpływ na sprzedaż.

– Właściwie dobrana strategia programu lojalnościowego jest bezwzględnie zależna od tego co wiemy na temat naszego klienta. Aby program był atrakcyjny dla jego uczestników oraz korzystny dla punktu handlowego warto przeanalizować całą ścieżkę zakupową klienta. W dzisiejszych czasach ograniczanie się do programu lojalnościowego dla jednej marki już nie wystarcza. – twierdzi Agnieszka Rychlicka, Dyrektor Marketingu Grupy T4B. – Narzędzie, które skłoni klienta do odwiedzenia i skorzystania z oferty nie jednego, a kilku punktów handlowych w obiekcie, to strzał w dziesiątkę. W dobie problemów z jakimi mierzą się Galerie Handlowe, jak e-commerce, to odpowiedni moment na wyjście poza ramy tego, co dotychczas dostępne. A więc na przykład crossowanie ofert marek, czyli wielopoziomowe wypełnianie koszyka potrzeb klienta. Bazą jest tu szeroka wiedza na temat zachowania i tendencji zakupowych klientów. Zaprojektowanie i  realizacja tak złożonego programu lojalnościowego to wielkie wyzwanie!

BlackBox – cenne źródło informacji

Generowane przez BlackBox Intelligence System analizy podsuwają zarządcy obiektu handlowego oraz najemcom gotowe odpowiedzi na kluczowe zagadnienia. BlackBox automatycznie pobiera dane z transakcji kasowych i dostarcza zainteresowanemu szereg raportów o poszczególnych najemcach. Zamawiający otrzymuje analizy najbardziej go interesujące jak na przykład umiejscowienie transakcji na osi czasu, bądź też w podziale na sektory lub piętra galerii handlowej.

W otrzymywanych on-line raportach wskazane zostają tendencje sprzedażowe. Zarządcy bardzo wcześnie i w łatwy sposób dostrzegają zmiany w trendach konsumenckich. Dzięki tym informacjom mogą sprawnie reagować, podejmować strategiczne decyzje.

Wygoda użytkowania Systemu

BlackBox to specjalistyczne urządzenia instalowane u najemców powierzchni handlowych, pobierają dane automatycznie gwarantując ich bezbłędność. System pracuje w tle w trybie ciągłym, nie mając wpływu na pracę kas oraz drukarek fiskalnych, niezależnie od ilości obsługiwanych urządzeń, ani transakcji.

Pozyskane dane BlackBox Intelligence System przetwarza na potrzeby szczegółowych analiz, a następnie w formie przejrzystych raportów udostępnia je użytkownikom. Zautomatyzowanie procesu raportowania to nieoceniona wartość dla najemcy, oszczędzająca realnie czas, który musi poświecić przy tradycyjnym sposobie komunikacji z zarządcą obiektu.

– Połączenie unikalnego systemu pozyskiwania danych z najlepszymi dostępnymi narzędziami do budowania najnowocześniejszych programów lojalnościowych to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku retail. Po latach nieobecności Technologia BlackBox wraca z dostosowaną do dzisiejszych realiów ofertą. Świadomość klienta i pozycja Centrów Handlowych uległa istotnej zmianie. Nie zmieniło się tylko jedno – niepowtarzalność systemu i bezdyskusyjna wartość dodana wynikająca z jego posiadania – podsumowuje Agnieszka Rychlicka, Dyrektor ds. Marketingu Grupy T4B.

 

IMG_0729

Do góry