WIELKA PREMIERA MAGAZYNU „T4B – TECHNOLOGY FOR BUSINESS”.

Wkrótce pojawi się pierwszy numer wydawanego przez T4B Group magazynu „T4B – Technology for Business”. Czasopismo skierowane do profesjonalistów oraz pasjonatów postępu technologicznego łączy prestiż klasycznej formy drukowanej z technologią rozszerzonej rzeczywistości.

To zupełnie nowy, opiniotwórczy magazyn biznesowy dedykowany dla kadry zarządzającej firm, przedstawicieli sektora publicznego oraz wszystkim zainteresowanym nowoczesnymi technologiami.

Czasopismo wyróżni lekka, przystępna, lifestylowa forma, rzadko spotykana w specjalistycznych tytułach. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz tematyki – od przemysłu, robotyki i automatyki przez energetykę i inżynierię środowiska, po mobilne i użytkowe technologie cyfrowe. Czytelnicy otrzymają wyczerpujące informacje oraz cenne komentarze specjalistów z kraju i zagranicy. Nie zabraknie też ciekawych rozmów ze świata kultury, o podróżach czy doskonaleniu kompetencji menadżerskich.

Na uwagę zasługuje fakt, że jest to jedyny interaktywny magazyn na rynku polskich mediów technologicznych wykorzystujący elementy rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality-AR). Czytelnik przeniesie się w świat wirtualny za pomocą aplikacji Viuu, dzięki której obejrzy dodatkowe materiały m.in.: filmy, animacje, zdjęcia i wizualizacje.

Magazyn pozwala nam dzielić się posiadanym doświadczeniem oraz stanowi dodatkową przestrzeń do rozmów na tematy, które są nam bliskie. Czytelnik „T4B” będzie na bieżąco z trendami technologicznymi, podejmie świadome decyzje i skorzysta w pełni z dostępnych rozwiązań w domu, firmie, jak i zarządzanym obiekcie przemysłowym. – mówi Robert Szczepankowski, Prezes Zarządu T4B.

„T4B – Technology for Business” będzie wydawany jako kwartalnik, a pierwszy, bezpłatny numer ukaże się w formie drukowanej już 10 kwietnia.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na FB Grupy.

 

 

 

 

 

 

Do góry