T-MASTER WYRÓŻNIONY MEDALEM ZA INNOWACYJNOŚĆ

T-Master otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Nasz System Indywidualnej Segregacji Odpadów został wysoko oceniony za nowoczesność, innowacyjność i wykonanie w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Tę wyjątkową nagrodę jednogłośnie przyznała naszemu produktowi wyselekcjonowana grupa ekspertów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, potwierdzające uznanie dla jakości i zaawansowanej myśli technologicznej w służbie ekologii autorstwa naszych specjalistów.

TAK dla innowacji!

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji. Wyróżnienie przyznawane jest przez Sąd Konkursowy pod przewodnictwem  prof. dr hab. inż. Marka Sozańskiego, m.in. członka Instytutu Inżynierii Środowiska i Kierownika Zakładu Zaopatrzenia w Wodę i Ochrony Środowiska.

Miejsce spotkań branży liderów ochrony środowiska

Inicjatywa poprzedza targi POLECO SYSTEM 2019, największe i najważniejsze wydarzenie w zakresie ochrony środowiska w Polsce, które odbędą się w październiku br. w Poznaniu.

Szczegółowe informacje o naszym Systemie Indywidualnej Segregacji Odpadów można znaleźć na oficjalnej stronie T-Master.

 

Do góry