ZOSTALIŚMY DOCENIENI ZA INNOWACYJNOŚĆ

48 godzin, bez przerwy, w słońcu, strugach deszczu, o każdej porze dnia i nocy: III Ciechanowska Sztafeta Charytatywna za nami!

Czas biegu czy tempo miały tutaj drugorzędne znaczenie. Liczył się fakt zaliczenia pełnej pętli, co przekładało się na realną pomoc w leczeniu i rehabilitacji bohaterki wydarzenia – malutkiej Ani. Tym bardziej cieszył fakt, że aż 150 osób trasę biegu pokonało dwa bądź więcej razy! Ale na tym nie koniec rekordów. Do akcji dołączyło 833 ludzi dobrego serca, którzy okrążyli ciechanowską pętlę 1097 razy. Wybiegane kilometry nasza firma T4B, główny sponsor wydarzenia, zamieniła na kwotę 13164 zł.

W biegu wziąć udział mógł każdy. Oprócz wielokrotnych medalistów mistrzostw Polski, Mariusza Giżyńskiego czy Emila Dobrowolskiego i licznych zorganizowanych grup biegaczy wśród zawodników nie zabrakło osób, dla których były to pierwsze 12 km w życiu, pierwszy taki długi bieg. Szczególne podziękowania kierujemy do T4B Run Team, który dzielnie reprezentował firmę w barwach T4B. Sezon 2019 na bieganie w naszej organizacji oficjalnie uznajemy za rozpoczęty!

Więcej informacji o tej szczytnej akcji można znaleźć na na stronie Stowarzyszenia Mazovia ProActiv.

Do góry