NAJNOWSZY „T4B-TECHNOLOGY FOR BUSINESS” DOSTĘPNY W SALONACH PRASOWYCH W CAŁEJ POLSCE

Od dziś 3 numer magazynu „T4B-Technology for Business” znaleźć można na półkach sieci EMPIK oraz w salonach prasowych całej Polski. Po raz kolejny inspirujące artykuły z różnych dziedzin  urozmaicą wyjątkowe materiały stworzone w technologii AR.

O innowacjach i nie tylko

W  aktualnym wydaniu pasjonaci technologii przemierzą przestrzeń kosmiczną wraz z gen. Mirosławem Hermaszewskim, a dzięki zawartej na okładce Augumented Reality (AR) osobiście pokierują łazikiem! Rzeczywistość pośrednia, opisana w artykule działu „Kultura”, przeniesie również w świat zachwycających oldtimerów oraz na jeden z najsłynniejszych, najbardziej wymagających szlaków turystycznych – Pacific Crest Trail (PCT). Ponadto czytelnicy odkryją „Innowacje” z Polski i świata oraz najnowsze rozwiązania w medycynie i na rynku gospodarki odpadami. Nie zabraknie też przykładów nowoczesnych gadżetów, które z powodzeniem wykorzystać można w życiu codziennym.

Sięgnij ponad horyzonty

„NIE UCIEKNIEMY OD TECHNOLOGII” –  twierdzi w rozmowie numeru Natalia Hatalska, założycielka instytutu badań nad przyszłością Foresight Institute. Warto się o tym przekonać sięgając po najbardziej technologiczny magazyn na polskim rynku. Trzecie wydanie „T4B-Technology for Business” w nowej, okazyjnej cenie – 19,90 zł, od dziś dostępne jest w sieci EMPIK oraz punktach prasowych Lagardere Travel Retail m.in.: RELAY, 1 minute, Inmedio, Hubiz, Discover, Virgin, The Warsaw Store.

Polecamy i życzymy miłej lektury!

Więcej: www.t4bmagazine.pl

Do góry