ZMODERNIZUJEMY SALĘ ODPRAW RZI WE WROCŁAWIU

Przebudowa pomieszczeń pozwoli na stworzenie nowoczesnej i multimedialnej przestrzeni konferencyjnej przeznaczonej na potrzeby Rejonowego Zarządu Infrastruktury we Wrocławiu.

Wprowadzone rozwiązania dadzą możliwość przesyłania obrazu i dźwięku na duże odległości w wysokiej jakości i nieskompresowanej postaci oraz pozwolą na łatwą rozbudowę systemu AV w przyszłości. Wyposażenie, podobnie jak użyteczna funkcja zaciemnienia sali, zostanie w pełni zautomatyzowane gwarantując intuicyjną obsługę.

Skupimy się również na elastyczności konfiguracji, która ma istotne znaczenie przy dzieleniu Sali oraz sprawnej komunikacji z ośrodkami zewnętrznymi w czasie rzeczywistym.

Projektowane zgodnie z najnowszymi standardami cyfrowymi wyposażenie audiowizualne będzie na najwyższym poziomie. Szeroki pakiet funkcjonalności systemu zapewni błyskawiczne uruchamianie prezentacji czy transmisji obrazu, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu działania urządzeń.

Ponadto w ramach robót uzupełniających wykonamy kompleksową instalację wentylacji i klimatyzacji wraz z nowoczesnymi instalacjami elektrycznymi połączonymi z systemem AV.

Wartość projektu: Ponad 1 mln pln brutto
Termin zakończenia prac: Marzec 2020

Do góry