MAGAZYN „T4B-TECHNOLOGY FOR BUSINESS” ONLINE!

To dobra wiadomość dla tych, którzy kochają nowe technologie i chętnie czytają prasę. Interaktywny magazyn „T4B-Technology for Business” jest już w wersji online!

Elektroniczne wydanie magazynu „T4B-Technology for Business” to odpowiedź na trafiające do redakcji prośby czytelników. Cena najnowszego numeru to tylko 9,90 zł, a ostatnie dwa przeczytać można za 12,90 zł. Osoba, która stanie się prenumeratorem elektronicznych treści, będzie mogła przeglądać je na platformie znajdującej się na stronie: www.t4bmagazine.pl/magazyn-online, ale nie tylko. Wystarczy pobrać magazyn na laptopa czy smartfona, aby cieszyć się nim również offline.

Magazyn, który się czyta słucha i ogląda jednocześnie

„T4B-Technology for Business” online, podobnie jak wydanie papierowe, zawiera filmy, galerie zdjęć oraz animacje. Dodatkowe materiały oznaczone są pomarańczową ikonką bezpłatnej aplikacji VIUU, która wkomponowana jest w treść artykułu. Po zeskanowaniu widocznej na ekranie urządzenia strony czasopisma, czytelnik przenosi się w świat Rozszerzonej Rzeczywistości. Może w nim poprowadzić łazika, przetestować panel inteligentnego domu, czy wybrać swój ulubiony utwór muzyczny. Możliwości jest wiele, a to przykłady tylko niektórych.

Do góry