T4B MENTOREM STUDENTÓW

Firma T4B dołączyła do Programu Mentoringowego Politechniki Warszawskiej. Uczestnictwo w projekcie pozwala studentom poznać członków naszego zespołu z innej perspektywy, a dla nas stanowi okazję do podzielenia się doświadczeniem i sprawdzenia w roli Mentora.

Kibicowaliśmy już Kołom Naukowym: Smart City i ADek, nadszedł czas na kolejne działania. Tym razem dołączyliśmy do II EDYCJI Programu Mentoringowego prowadzonego przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej. Spotkania z Mentorem, mają na celu wsparcie studentów w rozwoju potencjału i kompetencji, a także w świadomym kształtowaniu ścieżki rozwoju zawodowego.

Reprezentantem firmy T4B jest Marcin Bzdzion. Dyrektor ds. Realizacji, który zasiada również w Zarządzie spółki T4B EKOTECHNOLOGIE, chętnie dzieli się wiedzą zdobytą podczas wielu lat doświadczeń w zarządzaniu projektami, ale i dobrą energią. Nie brakuje Mu entuzjazmu i świeżego spojrzenia na prowadzone kontrakty. Nasz Mentor twierdzi, że praca zespołowa jest gwarantem sukcesu i daje temu wyraz w swoich działaniach. Jesteśmy więc przekonani, że konsultacje mentoringowe przyniosą obopólne korzyści.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników bieżącej edycji Programu Mentoringowego!

Więcej:
https://www.bk.pw.edu.pl/nowosc-program-mentoringowy

 

 

Do góry