CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU LETNICH PRAKTYK T4B&STUDENTS

Od dziś do 30 czerwca studenci Politechniki Warszawskiej III, IV i V roku kierunków technicznych Politechniki mogą zgłaszać się do Programu Letnich Praktyk w T4B&STUDENTS.                                           

Już po raz drugi specjaliści spółki T4B z branży teletechnicznej i energetycznej podzielą się wiedzą i doświadczeniem ze studentami Politechniki Warszawskiej.
Kandydaci III, IV i V roku kierunków technicznych PW dołączą do zespołów Pionu Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych T4B, w których realizować będą kontrakty w całej Polsce.

Wśród korzyści płynących z Programu Letnich Praktyk T4B&STUDENTS znajdują się: wynagrodzenie, zadania dostosowane do oczekiwań, kontakt z najnowszymi technologiami, doświadczenie zawodowe w nowoczesnej firmie, przyjazna atmosfera pracy, wsparcie opiekuna praktyk oraz możliwość kontynuowania współpracy.

Szczegółowa oferta rekrutacyjna wraz ze szczegółami dostępna jest na stronie www T4B, w zakładce kariera: www.t4b.com.pl/kariera/staze-dla-studentow.
Aplikacje oraz wszelkie pytania dotyczące staży należy kierować na adres: praca@www.t4b.com.pl. Rekrutacja kandydatów trwa do 30 czerwca.

 

Do góry