T4B & STUDENTS STAŻE ZAKOŃCZONE

Wraz z wakacjami zakończyła się druga edycja programu stażowego T4B&STUDENTS. Tym razem do zespołu T4B Group w ramach letnich praktyk dołączyło 5-ciu stażystów. Studenci Politechniki Warszawskiej i Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie pomagali naszym ekspertom przy bieżących projektach zarówno w biurach, jak i na budowach.

Letnie Praktyki T4B&STUDENTS upłynęły aktywnie i w dobrej atmosferze. Studenci docenili życzliwość zespołów, z którymi współpracowali, a także ciekawe zadania w biurach i w terenie. Mieli okazję dokładnie poznać specyfikę pracy, a dzięki przydatnym wskazówkom i praktycznym zadaniom wzbogacili wiedzę pozyskaną na studiach. Część stażystów zdobyła pierwsze doświadczenia na swojej ścieżce kariery, a co ważne wszyscy zostali z nami za dłużej.

Jak uczestnicy 2. edycji Programu Praktyk T4B&STUDENTS wspominają swój letni staż?

W czasie praktyk zauważyłam tu świetną organizację. Odbywały się one w przyjaznej atmosferze i jestem z nich bardzo zadowolona. Ten czas będę miło wspominać, a wiedzę, którą zdobyłam postaram się jak najlepiej wykorzystać.

Miałem okazję pojawić się na niejednej budowie i współpracować z wieloma osobami. Bardzo rzucają się w oczy dobra atmosfera pracy, wszechobecna życzliwość i chęć pomocy przy rozwiązywaniu problemów. Mój czas był na bieżąco gospodarowany, a zadania jakie miałem do wykonania wynikały z faktycznych potrzeb oraz obowiązków zlecających mi zadania osób.

Praktyki w firmie umożliwiły mi, aby na realnych problemach nauczyć się technik i metod programowania poszerzając tym samym moją wiedzę o wiele bardziej niż na zajęciach z uczelni. Atmosfera pracy, podejście współpracowników oraz ich wsparcie w rozwiązywaniu zadań miało pozytywny wpływ na tempo nauki. Poznałem wspaniałych ludzi i mogłem podjąć teraz swoją pierwszą pracę.

Sama nauka przy pracy, praktyka, jest dużo bardziej efektywna w porównaniu do nauki na studiach. Dobrze było zobaczyć, jak wygląda prawdziwa praca programisty. Zadania zlecane nam były coraz trudniejsze, co jeszcze bardziej motywowało nas do dalszej nauki. Otrzymaliśmy również wiele przydatnych wskazówek co do sposobu pisania kodu, czy samej nauki.

W dobrej atmosferze czas szybko mija! Jestem wdzięczna za okazane zaufanie, cierpliwość i możliwość nauki od ekspertów.

 

 

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze studentami podczas ich praktyk było również wielką przyjemnością dla specjalistów z T4B Group!

Drodzy Studenci, dziękujemy za ten czas i Waszą energię!

 

Do góry