Systemy bezpieczeństwa T4B znajdą zastosowanie w Angoli.

Wzajemna relacja firmy T4B z przedstawicielami władz Republiki Angoli trwająca od 2022 roku to efekt starań podjętych przez Roberta Szczepankowskiego, Prezesa firmy T4B i zespołu ekspertów. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie angolskich służb granicznych i więziennych, T4B przystąpiło do zadania wdrożenia największych systemów bezpieczeństwa poza granicami naszego kraju.

Rewizyta reprezentacji Republiki Angoli miała miejsce w Warszawie w dniach 8-12 maja 2023r. Przyjazd delegacji poprzedzony był wymianą myśli i doświadczeń w kwestiach najważniejszych dla bezpieczeństwa Republiki Angoli. Temat ten był niejednokrotnie poruszany podczas licznych spotkań konsultacyjnych T4B z przedstawicielami angolskiej służby penitencjarnej oraz rozmów  z przedstawicielami rządu Angoli, zorganizowanych pod patronatem polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Ambasady Polski w Angoli. Dzięki wizytom w Luandzie Robert Szczepankowski wraz z zespołem mogli ocenić i poznać specyfikę funkcjonowania służb granicznych oraz więziennej, a także zaproponować produkty i usługi dostosowane do potrzeb i możliwości klienta. Wszystko po to, by poprawić bezpieczeństwo podróżnych i komfort pracy funkcjonariuszy.

 

 

 

Pierwszego dnia wizyty referencyjnej delegacja udała się do Ciechanowa, gdzie odwiedziła m.in. Centrum Badawczo-Rozwoje T4B i T-Master, a także Centrum Serwisowe Cyfrowej Granicy. To właśnie tam będą produkowane systemy cyfrowe obsługujące przejścia graniczne, zakłady karne czy nowy port lotniczy Republiki Angoli. Władze tego afrykańskiego kraju miały również możliwość poznać innowacyjność i funkcjonalność naszych bezdotykowych śmietników T-Master, które służą mieszkańcom Ciechanowa od 2018 r. Ponadto, aby lepiej zagłębić się w działania systemów T4B, przedstawiliśmy je na konkretnych realizacjach: na przejściu granicznym w Korczowej czy zakładzie penitencjarnym w Opolu Lubelskim, za co wyrażamy wdzięczność Ministerstwu Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Służbie Więziennej.

Współpraca z rządem Angoli to znak otwartości Grupy T4B na nowe wyzwania oraz potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług, które śmiało znajdują zastosowanie nie tylko w Polsce, ale i na globalnej mapie nowoczesnych technologii.

W wizycie referencyjnej wzięli udział m.in. Carlos Armando Albino (Wiceminister Spraw Wewnętrznych Republiki Angoli), Mauro Conclaves Mendes (Dyrektor Stosunków Międzynarodowych MSW Republiki Angoli), Bernardo Pereira Do Amaral Gourgel (Dyrektor Generalny Służb Więziennictwa).

Ze strony T4B Group w spotkaniach uczestniczyli: Robert Szczepankowski (Prezes Zarządu i Dyrektor generalny T4B Group), Andrzej Oliński (Członek Zarządu T4B Group), Marcin Rogiński (Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Rynków Zagranicznych T4B Group), Andrzej Maria Braiter (Doradca Zarządu ds. Rozwoju Rynków Zagranicznych T4B Group) oraz partnerzy.

 

 

 

 

Do góry