CERTYFIKATY I KONCESJE

 

Certyfikat Partnera R&M

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu kolejny raz uzyskaliśmy status Certyfikowanego Partnera Systemu R&M freenet.

Pobierz

Platynowy Integrator od Schneider Electric Polska

Wyróżnienia nadawane przez Schneider Electric Polska przyznawane jest nam nieprzerwanie od 2011 r.

Pobierz

Certyfikat ISO 9001:2015

Otrzymaliśmy certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2015 zewnętrznej kontroli systemu zarządzania jakością, świadczący o wysokim standardzie usług T4B. Firma DEKRA pierwszy raz przyznała go nam w 2006 r.

Pobierz

Certyfikat Rekomendacji Technicznej (stopień I)

nr 060/2018 wydany przez Polską Izbę Systemów Alarmowych w zakresie instalowania i konserwacji systemów zabezpieczeń technicznych klas SA1-SA4 / STOPNI 1-4/NO.

Pobierz

Certyfikat Rekomendacji Technicznej (stopień II)

Rekomendacja z nr 061 jest potwierdzeniem zdolności firmy do świadczenia usług w obszarze: projektowania systemów zabezpieczeń technicznych STOPNI 1-4/NO, doradztwa technicznego, konfiguracji oraz sprzedaży urządzeń zabezpieczenia technicznego.

Pobierz

Certyfikat Polskiej Izby Systemów Alarmowych

Firma T4B posiada certyfikat nr 063 zaświadczający, że spółka jest Członkiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych wywiązującym się z zobowiązań statusowych i wspierającym swoją aktywnością cele i zadania Izby.

Pobierz

Koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych

Dnia 25 sierpnia 2015 roku firma T4B uzyskała koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania wyrobów o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym określonych w pozycjach WT II, WT VI - WT XI i obrotu nimi, oraz obrotu technologią o takim przeznaczeniu określoną w pozycji WT XIII Załącznika Nr 2 Wykaz wyrobów i technologii o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, a także obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym określonymi w pozycjach: WT III - WT V, XII oraz WT XIV Załącznika Nr 2 Wykaz Wyrobów i technologii o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Pobierz

Certyfikat ISO/ IEC 27001

Nasza firma posiada certyfikat zgodności wydany przez firmę DEKRA Certification w zakresie dostawy, wdrożenia i integracji rozwiązań: informatycznych, elektronicznych, telekomunikacyjnych, monitorowania i zarządzania jakością energii elektrycznej, elektrycznych, teletechnicznych, technologii inteligentnych budynków oraz inżynierii środowiska i energetyki.

Pobierz

Certyfikat Wiarygodnego Partnera w Biznesie

Daliśmy się poznać jako rzetelne i wiarygodne przedsiębiorstwo polecane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą.

Pobierz

Certyfikowany Instalator BKT Elektronik

Firma T4B uzyskała status Autoryzowanego Partnera i Certyfikowanego Instalatora Systemu Okablowania Strukturalnego BKT Elektronik.

Pobierz

Certyfikat Złoty Płatnik

Z przyjemnością informujemy, że spółka T4B dostała wyróżnienie przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2014 roku. Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania rzetelnych partnerów biznesowych uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

Pobierz

Certyfikaty ABW

Posiadamy świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego I stopnia, co nadaje firmie T4B pełną zdolność do ochrony informacji niejawnych.

Pobierz

Certyfikat Hilti

Stale podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w różnorodnych szkoleniach. Spośród wielu możemy wymienić kurs zorganizowany przez firmę Hilti z zakresu prawidłowego stosowania i wykonywania biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych Hilti.

Pobierz

Certyfikat Integratora ADC KRONE

Firma ADC Krone wyróżniła nas statusem Certyfikowanego Integratora, jednocześnie nadając nam uprawnienia do wykonywania projektów oraz kwalifikowania ich do objęcia 20-letnią gwarancją niezawodności.

Pobierz

Certyfikat Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Od 2008 roku należymy do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, która ma na celu promowanie polskiego rynku teleinformatycznego oraz osiągnięć polskich firm na forum europejskim.

Pobierz

Certyfikat Delta Controls

Firma Delta Controls przyznała nam status Autoryzowanego Partnera, czyniąc z nas zaufanego dostawcę w zakresie sprzedaży, instalowania i serwisowania Systemu firmy.

Pobierz

Autoryzacja firmy Honeywell Security

Jesteśmy specjalistami w instalacji, serwisie i projektowaniu systemów alarmowych Galaxy renomowanego producenta zabezpieczeń technicznych.

Pobierz

Koncesja MSWiA

Nasza firma zdobyła Koncesję MSWiA - zezwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie technicznej ochrony mienia. Nasi pracownicy posiadają licencje technicznej ochrony mienia II-go stopnia uprawniające do projektowania i montażu elektronicznych urządzeń służących do ochrony osób i mienia.

Pobierz
Do góry