Kariera

KIHANDLOWIEC/KOSZTORYSANT

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;
• Pakiet opieki medycznej Lux-Med;
• Ubezpieczenie na życie Generali;
• Pakiet Multisport;
• Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe elektryczne, elektrotechniczne lub podobne;
• Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży, Specjalisty ds. Ofertowania lub podobnym;
• Znajomości branży elektrycznej i teletechnicznej, IT, Security (produkty, klienci, konkurencja, dostawcy, producenci);
• Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji;
• Umiejętność tworzenia wycen systemów IT i Security;
• Umiejętność obsługi MS Excel, Norma PRO, AutoCad;
• Prawo jazdy kat. B;
• Znajomość UZP;
• Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2);
• Inicjatywa w działaniu, konsekwencja w dążeniu do celu;
• Umiejętność pracy w zespole;

Opis stanowiska:
• Realizacja planów sprzedażowych, sporządzanie raportów i monitorowanie rynku pod kątem składania ofert i pozyskania zleceń;
• Identyfikacja projektów inwestycyjnych w obszarze branży elektrycznej i teletechnicznej;
• Sporządzanie koncepcji projektowej na potrzeby przygotowania oferty;
• Sporządzanie specyfikacji ilościowych i materiałowych zaproponowanych urządzeń
i elementów instalacji;
• Sporządzanie wycen systemów teleinformatycznych i elektrycznych na potrzeby składanych ofert;
• Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez kontakty własne oraz rozwijanie istniejących relacji
z kluczowymi i aktualnymi klientami firmy;
• Analiza rynku pod kątem konkurencyjności oraz możliwości rozwoju firmy;
• Reprezentowanie i promowanie firmy;
• Negocjowanie warunków handlowych;
• Stałe monitorowanie rynku inwestycji budowlanych;
• Współpraca z innymi działami firmy w realizacji projektów.

Do góry