Kariera

INŻYNIER BUDOWY

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop;
• Pakiet opieki medycznej Lux-Med;
• Ubezpieczenie na życie Generali;
• Pakiet Multisport;
• Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne);
• 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu procesem realizacji inwestycji budowlanych;
• Uprawnienia SEP E i D;
• Umiejętność obsługi programów typu CAD;
• Umiejętność obsługi programów kosztorysowych;
• Umiejętność analizy budżetów;
• Prawo jazdy kat. B;
• Dyspozycyjność do podróży służbowych.

Opis stanowiska:
• Utrzymanie zgodność realizacji prac zgodnie z umową, projektem, ustalonym harmonogramem oraz budżetem;
• Nadzór nad zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia;
• Kontrola jakościowa powierzonych prac;
• Współudział przy kontraktowaniu materiałów i usług na potrzeby realizacji inwestycji;
• Kontrola stanu magazynowego materiałów elektroinstalacyjnych;
• Współpraca z nadzorem inwestorskim;
• Raportowanie do Kierownika Kontraktu przebiegu realizacji zadania.

Do góry