Kariera

SERWISANT SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Pakiet opieki medycznej Lux-Med;
• Ubezpieczenie na życie;
• Pakiet Multisport;
• Współpracę z wykwalifikowanym Zespołem w miłej atmosferze;
• Kontakt z najnowszymi technologiami.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne: elektryczność, elektronika, mechanika, automatyka;
• Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku;
• Znajomość systemów CCTV, SSWiN, SKD, SAP;
• Spełnianie warunków umożliwiających uzyskanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego II stopnia;
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
• Uprawnienia SEP lub wiedza niezbędna do uzyskania uprawnień;
• Prawo jazdy kat. B;
• Dyspozycyjność (podróże służbowe – praca przy realizacji projektów);
• Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków.

Opis stanowiska:

• Monitorowanie bieżącego stanu technicznego systemów i urządzeń;
• Wykonywanie uruchomień oraz prac naprawczych;
• Sprawna realizacja procesu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej;
• Serwis i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, SKD, CCTV, SAP itp.).

Do góry