MATERIAŁY WIDEO

T4B Group

T4B Group istnieje na rynku od roku 2003 roku. Nasza działalność skupia się na opracowywaniu koncepcji, projektowaniu oraz wdrażaniu automatyki i rozwiązań informatycznych, telekomunikacyjnych i elektronicznych.

Rewitalizacja Teatru Baj

Konsorcjum firm: T4B Budownictwo i T4B, zmodernizowało budynek przy ul. Jagiellońskiej 28 w Warszawie. Kultowy Teatr Baj zyskał szykowny wygląd oraz nowoczesne przestrzenie. Dziś placówka służy nie tylko jako obiekt kulturalny, ale i przedszkole.

Wielobranżowy projekt budowlany i wykonawczy został opracowany przez FS&P Arcus Sp. z o.o., zespół projektowy: arch. Mariusz Ścisło, arch. Dorota Morelewska.

Jubileuszowa Gala 15-lecia Grupy T4B

Uroczysty wieczór miał miejsce 11 października 2018 r. w zabytkowych wnętrzach Fortecy Kręglickich w Warszawie.

Alarmowy numer 112

Wdrażanie numeru 112 obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej. W sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, mamy możliwość połączenia się z operatorem bezpłatnego numeru 112, niezależnie od tego, w jakim kraju Unii się znajdujemy.

TF-OCR

System automatycznego rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych oraz kodów kontenerów. Rozwiązanie funkcjonuje na wszystkich międzynarodowych drogowych przejściach granicznych w ruchu towarowym i osobowym.

Komenda miejska policji

Firma T4B Sp. z o.o. wykonała roboty budowlane i modernizacyjne w nowej siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Projekt realizowany dla Skarbu Państwa – Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu .

Przejścia graniczne

Firma T4B Sp. z o.o. wykonała roboty budowlane i modernizacyjne w nowej siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Projekt realizowany dla Skarbu Państwa – Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu .

Modernizacja Oczyszczalni Ścieków w Suwałkach

Konsorcjum spółek T4B i CDM wykonało projekt intensyfikacji procesów usuwania azotu ogólnego w komorach nitryfikacji – denitryfikacji dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach.

PLI CBD dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Konsorcjum T4B (lider) i Qumak-Sekom 22 października 2009 podpisało umowę z Urzędem Komunikacji Elektronicznej na budowę Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej (tzw. PLI-CBD).

Budowa drogowego przejścia granicznego w Dołchobyczowie

Przekraczanie granicy niezauważalne - tak można określić efekt automatyzacji i informatyzacji drogowych przejść granicznych w Gronowie, Bezledach, Grzechotach i Gołdapii.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Zrealizowaliśmy budowę, remont oraz doposażenie bazy SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łodzi.

PKP Warszawski Węzeł Kolejowy

Na zlecenie PKP zbudowaliśmy jeden z najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa publicznego w Europie.

Do góry