NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Od momentu rozpoczęcia działalności stale się rozwijamy, z powodzeniem realizujemy kolejne projekty i poszerzamy nasze kompetencje. Z dumą pragniemy pochwalić się także szeregiem nagród i wyróżnień przyznanych nam na przestrzeni ostatnich lat.

Diament Forbesa 2020

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2020 w kategorii: "Firma o poziomie przychodów od 50 do 250 mln zł w województwie mazowieckim".

Firma Dobrze Widziana

Tytuł zdobyty w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Jego celem jest przede wszystkim promowanie przedsiębiorstw, które prowadzą społecznie odpowiedzialny biznes oraz szerzą wiedzę na temat CSR i skutecznych metod jego komunikowania.

Pobierz

Gazela Biznesu

Czterokrotne uhonorowanie tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom, według rankingu Coface na zlecenie dziennika gospodarczego "Puls Biznesu".
Lata: 2008, 2011, 2015 i 2016, 2020

Pobierz

Medal Europejski 2017

Nagroda dla firmy T4B za Platformę Telekomunikacyjną MVNE. Wyróżnienie przyznawane jest przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Centre Club.

Pobierz

Platynowy Integrator od Schneider Electric Polska

Wyróżnienie Platynowy Integrator Systemów Budynkowych przyznawanych przez Schneider Electric Polska.

Diamenty Forbesa

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2016 w kategorii: "Firma o poziomie przychodów od 50 do 250 mln zł w województwie mazowieckim".

Pobierz

Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych

Dyplom I Wicemistrza Polski 2016 w V Mistrzostwach Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

Pobierz

Budowa Roku 2014

Wyróżnienie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Olsztyńskiej Izby Budowlanej w konkursie Budowa Roku 2014 w kategorii "Obiekty użyteczności publicznej" za rozbudowę, przebudowę i modernizację Drogowego Przejścia Granicznego w Bezledach (etap 1, Placówka Straży Granicznej w Bezledach – Przejście Graniczne Bezledy).

Pobierz

Partner Award

W 2012 roku T4B stała się laureatem Partner Award 2013 firmy Honeywell Life Safety Austria.

Pobierz

Diamenty Forbesa

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2012 w kategorii: "Firma o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł w województwie mazowieckim".

Pobierz

Budowa Roku 2010

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku 2010 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa za obiekt: Filia T4B w dzielnicy przemysłowej Ciechanowa.

Pobierz
Do góry