NASZE ARTYKUŁY

T4B PRZEKRACZA GRANICĘ

W dniu 23 marca 2018r. w Kijowie spółka T4B podpisała pierwszą w swojej historii umowę o charakterze międzynarodowym na projekt i budowę drogowego przejścia granicznego dla ruchu osobowego „Rawa Ruska” na granicy ukraińsko-polskiej. 

TECHNOLOGIA INFORMATYCZNA POZWALA SKUTECZNIEJ I EFEKTYWNIEJ REALIZOWAĆ ZADANIA OCHRONY ŚRODOWISKA

Wraz z wzrostem świadomości ekologicznej, społeczeństwo przywiązuje większą wagę do ochrony środowiska oraz rozwoju w sposób zrównoważony. Na podnoszenie poziomów odzysku opadów oraz stopnia oczyszczenia ścieków wpływa m.in. zmieniające się ustawodawstwo Unii Europejskiej.

11 LUTEGO - EUROPEJSKI DZIEŃ NUMERU ALARMOWEGO 112

Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112 ma na celu zwrócenie uwagi na problem liczby fałszywych zgłoszeń, która w całej Unii Europejskiej jest bardzo wysoka.

Często się zdarza, że ludzie używają tego numeru nieodpowiednio. Są to pomyłki, zabawy dzieci i przypadkowe uruchomienie telefonu. Bywa również tak, że numer traktowany jest jako informacja telefoniczna.

TECHNOLOGIE, KTÓRE POMAGAJĄ SŁUŻBOM GRANICZNYM

Wdrożenie cyfrowego obiegu dokumentów do 2020 r., w ramach Unijnego Kodeksu Celnego, który wszedł w życie 1 maja 2016, ma być kolejną technologią usprawniającą działanie Służb Celnych.

Nasze artykuły

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi realizacji Grupy T4b oraz nowinek z branży technologicznej.

Zobacz także aktualności z działalności naszej firmy oraz realizacje projektów.

Do góry