O nas

Początki naszej grupy sięgają 2003 roku, kiedy to powstają spółki T4B oraz IPP. Już od momentu ich założenia firma przełamuje standardy funkcjonujące w branży technologicznej. Tworzy nie tylko innowacyjne produkty, ale również wykazuje się nowatorskim podejściem; począwszy od etapu projektu przez opracowanie koncepcji, aż po wdrożenie produktów i usług.

Renoma firmy umacnia się wraz z dołączeniem kolejnych spółek: T4B BudownictwoT4B Ekotechnologie i T-Master. Integracja i owocna współpraca między nimi sprawia, że firmie z powodzeniem udaje się iść z duchem czasu, wypracowując unikalną ofertę w obszarach działania, tj.: energetyka zawodowa, telekomunikacja, teletechnika, budownictwo ogólne, automatyka budynkowa, technologia inżynierii środowiska i gospodarka odpadami.

Tak powstała Grupa T4B, firma w której:
1. Do naszych projektów wkładamy cząstkę siebie
2. Wysoki standard jest na co dzień, a nie na pokaz
3. Pielęgnujemy pozytywną atmosferę

Nasze realizacje znajdą Państwo na lotniskach, głównych dworcach kolejowych, przejściach granicznych, obiektach wojskowych, w budynkach użyteczności publicznej i administracji państwowej na terenie całego kraju i nie tylko.

Dzięki niestandardowym pomysłom Grupa T4B w szybkim tempie nabrała międzynarodowego charakteru. Jej dynamiczny rozwój przyczynił się do znacznego powiększenia skali podejmowanych przedsięwzięć i tym samym sprawnego wkroczenia na nowe rejony rynków zagranicznych.

Co nas wyróżnia? Pasja tworzenia, sprawdzone rozwiązania, spersonalizowane projekty, umiejętność przewidywania, sprawna koordynacja. Suma tych wszystkich elementów to nasz klucz do sukcesu.

Ale przede wszystkim wizytówką i motorem rozwoju naszej firmy jest zespół ludzi. Dzięki nieskończonej wyobraźni naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadry możemy osiągać niezwykłe rezultaty. Daje nam to wyjątkową okazję do wprowadzania coraz to śmielszych rozwiązań.

W atmosferze wzajemnego zaufania dążymy do stałego podnoszenia standardów i jakości naszej pracy. Działamy tak na rynku nieprzerwanie od 17 lat. To właśnie w tym czasie Grupa T4B stworzyła w Polsce innowacyjne przedsiębiorstwo, liczące się na globalnej mapie nowoczesnych technologii. Zbudowaliśmy imponującą infrastrukturę z biurem głównym w Warszawie i trzema filiami w Polsce: Ciechanowie, Lublinie i Wrocławiu, co znacznie umożliwiło nam poszerzenie wachlarza możliwości naszej firmy.

Dostrzegając potencjał rynków naszych wschodnich sąsiadów postanowiliśmy pójść o krok dalej. Otworzyliśmy przedstawicielstwo Kijowie.

I tak zapowiedź wielkich zmian przyniósł rok 2018 wraz z podpisaniem umowy na budowę największego systemu obsługi przejść granicznych pn. Cyfrowa Granica o wartości prawie 74 mln pln brutto.

Nie mamy zamiaru zwalniać tempa. Jesteśmy otwarci na kolejne, wielkie przedsięwzięcia i gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Śmiało patrzymy w przyszłość, pozostając jednocześnie cały czas firmą z rodzinną atmosferą, z poszanowaniem wartości, które przyświecały prezesom spółek z chwilą jej powołania.

Do góry