REALIZACJA:

ROZBUDOWA BUDYNKU ROREDIM PRZY SZPITALU WOJEWÓDZKIM NR 2 W RZESZOWIE

STATUS: Zrealizowane

T4B Sp. z o.o. na zlecenie firmy ERBUD S.A. zakończyła przebudowę istniejącego budynku Regionalnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego Dzieci i Młodzieży przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie.

Do tej pory nasze projekty realizowaliśmy głównie na przejściach granicznych, w budynkach biurowych i mieszkalnych. Teraz rozszerzyliśmy nasz zakres o sektor związany z budynkami służby zdrowia – mówi Andrzej Oliński Dyrektor Pionu Klientów Kluczowych.

W ramach umowy firma T4B Sp. z o.o. wykonała całość prac elektrycznych i teletechnicznych. Począwszy od przebudowy przyłącza ŚN i przyłącza telefonicznego, budowy stacji transformatorowej i dostawy rozdzielnic głównych budynku, po instalacje oświetlenia i gniazd wtyczkowych a skończywszy na wykonaniu instalacji wokół Szpitala. Na zakres prac teletechnicznych składał się szereg instalacji niskoprądowych: kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu, BMS, dodatkowo instalacji telewizji dozorowej oraz systemu wykrywania i sygnalizacji pożaru. W zakres prac wchodziła również instalacja przyzywowa, telefoniczna oraz multimedialna. Jednocześnie T4B wykonała zakres prac związanych z instalacją AKPiA wentylacji i klimatyzacji oraz instalacją systemu gaszenia serwerowni.

Lokalizacja: ul. Leszka Czarnego, Rzeszów

Do góry