REGATY T4B CUP

Regaty biznesowe T4B CUP połączone z Seminarium „Budownictwo, Inwestycje, Finanse”, to jedna z wizytówek spółki T4B. Pomysłodawcą i inicjatorem żeglarskich zmagań był Prezes Zarządu T4B, Robert Szczepankowski – od dzieciństwa zapalony miłośnik żeglarstwa. Wydarzenie odbywało się poza granicami kraju i cieszyło dużym zainteresowaniem wśród kadry zarządzającej największych przedsiębiorstw w Polsce. Firma organizowała je ponad 10 lat.

Pierwsze regaty T4B CUP, odbyły się w Chorwacji i okazały strzałem w dziesiątkę. Uczestnicy nalegali na organizację kolejnej edycji. W następnych latach, żeglarskie grono powiększało się o kolejnych przedstawicieli największych przedsiębiorstw w Polsce i tak zrealizowane zostało 10 imprez. Sportowa inicjatywa stała się platformą do wymiany doświadczeń, networkingu, a jednocześnie doskonałą okazją na poznanie nowych destynacji. Uczestnicy smakowali żeglarstwa najwyższej klasy, w najbardziej odległych i egzotycznych miejscach na świecie. Pływali kilkukrotnie wzdłuż wybrzeży Chorwacji, na Karaibach, Seszelach, Malcie i Polinezji Francuskiej.

W T4B CUP wzięło udział łącznie ponad 500 osób, głównie przedstawicieli kadry zarządzającej największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z branży budowlanej, energetycznej, deweloperskiej, inżynierii środowiska, inwestycyjnej.Gośćmi specjalnymi były największe gwiazdy polskiego żeglarstwa m.in.: Krzysztof Baranowski, Roman Paszke, Jarosław Kaczorowski, czy Kazimierz Kaczor.

Dzięki T4B CUP menadżerowie różnych firm, którzy na co dzi rywalizują o milionowe kontrakty, spotykali się na jednej łodzi i w przyjemnej atmosferze obmyślali wspólnie strategie zwycięstwa – w rywalizacji regatowej. Niejednokrotnie jednak owocem żeglarskich wyjazdów była realizacja wspólnych projektów. Regaty T4B CUP stały się znaną na polskim rynku, prestiżową marką.

W chwili obecnej T4B pielęgnuje żeglarską pasję organizując mniejsze eventy i zdobywa kolejne nagrody w innych, równie emocjonujących zmaganiach.

 

Do góry