REGATY T4B CUP

Od 10 lat firma T4B organizuje regaty biznesowe T4B CUP połączone z Seminarium „Budownictwo, Inwestycje, Finanse”, które odbywa się zwyczajowo poza granicami kraju. Przedsięwzięcie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kadry zarządzającej największych przedsiębiorstw w kraju.

Pomysłodawcą i inicjatorem tego wydarzenia jest Prezes Zarządu T4B, Robert Szczepankowski, który od dzieciństwa jest zapalonym miłośnikiem żeglarstwa.

Pierwsza edycja regat, która odbyła się w Chorwacji, okazała się strzałem w dziesiątkę i uczestnicy nalegali na organizację kolejnej edycji.

Co roku grono uczestników poszerzali przedstawiciele największych przedsiębiorstw rynku polskim. Wydarzenie jest dla uczestników doskonałą platformą wymiany doświadczeń, networkingu, a jednocześnie poznania nowych destynacji, kultur i smakowania żeglarstwa najwyższej klasy, w najbardziej odległych i egzotycznych miejscach na świecie.

Uczestnicy T4B CUP żeglowali kilkukrotnie w Chorwacji, na Karaibach, Seszelach, Malcie i na Polinezji Francuskiej. W regatach udział wzięło łącznie ponad 500 osób, głównie przedstawicieli kadry zarządzającej największych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw z branży budowlanej, energetycznej, deweloperskiej, inżynierii środowiska oraz inwestycyjnej.

Gośćmi specjalnymi podczas T4B CUP były największe gwiazdy polskiego żeglarstwa m.in.: Krzysztof Baranowski, Roman Paszke, Jarosław Kaczorowski, czy Kazimierz Kaczor.

Dzięki regatom, firma T4B starała się pokazać, że ludzie z różnych firm, którzy na co dzień ze sobą współpracują lub rywalizują o milionowe kontrakty, mogą spotykać się na jednej łodzi i w przyjemnej atmosferze, wspólnie spędzać czas i obmyślać strategię wygrania rywalizacji regatowej.

Niejednokrotnie owocem wspólnych żeglarskich wyjazdów była realizacja wspólnych projektów. Seminarium i Regty T4B CUP stały się znaną na polskim rynku, prestiżową marką.

Do góry