Jako Grupa T4B angażujemy się od lat w rozmaite działania z zakresu odpowiedzialności społecznej. Zależy nam, aby towarzyszyć organizacjom w realizowaniu misji i wspierać je na miarę naszych możliwości. Dlatego chętnie inicjujemy, jak również włączamy się w akcje, które pomagają kształtować otwartą postawę, przyczyniają się do poprawy jakości życia i propagują wartości bliskie naszej kulturze firmowej.

 

 III Ciechanowska Sztafeta Charytatywna *2019

W parze ze szczytnymi ideami idą działania, czego doskonałym przykładem jest wsparcie III Ciechanowskiej Sztafety Charytatywnej zorganizowanej w maju 2019 przez Stowarzyszenie Masovia ProActiv. Do akcji dołączyło 833 ludzi dobrego serca, którzy okrążyli ciechanowską pętlę 1097 razy. Wybiegane kilometry nasza firma T4B, główny sponsor wydarzenia, zamieniła na kwotę 13164 zł. Wszystkie zgromadzone środki zostały przekazane na leczenie i rehabilitację bohaterki wydarzenia – malutkiej Ani.

Ogólnopolski Charytatywny Bieg Kobiet *6-8 marca 2020

W tym roku ponownie dołączyliśmy do inicjatywy Stowarzyszenia Mazovia ProActiv. Celem pierwszego hybrydowego biegu było zachęcenie, przede wszystkim kobiet z całej Polski, do aktywności w dniu ich Święta. Bieg stacjonarny w Ciechanowie odbył się w niedzielę 8 marca. Biegliśmy my, a wraz z nami cała Polski i mieszkańcy Cambridge w Wielkiej Brytanii.
Uzbierana kwota w wysokości 5 583 zł, przekazana została dla potrzebującej mieszkanki Ciechanowa – Pani Anety.

Więcej o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/mazoviaproactiv/videos/2633943780183232/UzpfSTgxNTM4Njk3ODU1NzMwOToyNzQwMTExNjA5NDE4MTYw/

Do góry