SYSTEM DOZORU WIZYJNEGO DLA PORTU MORSKIEGO GDYNIA

W dniu 23.05.2018r. w Gdyni T4B Sp. z o.o. podpisała umowę z Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A. Przedmiotem umowy jest modernizacja i przebudowa systemu dozoru wizyjnego ochrony nadbrzeży i bram wjazdowych terenu portu.

Port Gdynia to handlowy port morski nad Zatoką Gdańską, w woj. pomorskim w Gdyni, położony na Pobrzeżu Kaszubskim. Jest trzecim co do wielkości portem morskim w Polsce (po Gdańsku i Szczecinie). Całkowita powierzchnia portu wynosi 973 ha, w tym 621 ha powierzchni lądowej. Pierwszy statek pod obcą banderą SS „Kentucky” zacumował w porcie 13 sierpnia 1923 roku.

port_gdynia

 

SYSTEM DOZORU WIZYJNEGO W PORCIE MORSKIM GDYNIA

W dniu 23.05.2018 r. w Gdyni została podpisana umowa pomiędzy T4B Sp. z o.o. i Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A.
Przedmiotem umowy była modernizacja i przebudowa systemu dozoru wizyjnego ochrony nadbrzeży i bram wjazdowych terenu Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.

Port Gdynia to handlowy port morski nad Zatoką Gdańską, w woj. pomorskim w Gdyni, położony na Pobrzeżu Kaszubskim. Jest trzecim co do wielkości portem morskim w Polsce (po Gdańsku i Szczecinie).Całkowita powierzchnia portu wynosi 973 ha, w tym 621 ha powierzchni lądowej. Pierwszy statek pod obcą banderą SS „Kentucky” zacumował 13 sierpnia 1923 roku. 

Kontrakt objęty okresem konserwacji do 2021 roku.

 

Do góry