NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Od momentu rozpoczęcia działalności stale się rozwijamy, z powodzeniem realizujemy kolejne projekty i poszerzamy nasze kompetencje. Z dumą pragniemy pochwalić się także szeregiem nagród i wyróżnień przyznanych nam na przestrzeni ostatnich lat.

Gazela Biznesu

Pięciokrotne uhonorowanie tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom, według rankingu Coface na zlecenie dziennika gospodarczego "Puls Biznesu".
Lata: 2008, 2011, 2015, 2016, 2019

Pobierz

Diament Infrastruktury i Budownictwa 2019

Konsorcjum firm: Merx T4B, otrzymało wyróżnienie za modernizację dworca kolejowego w Czeremsze, którą uznano Realizacją Roku 2019 w kategorii: Infrastruktura Kolejowa.

Statuetki "Diamenty Infrastruktury i Budownictwa", Executive Club, przyznawane są podmiotom, które przyczyniły się do wzrostu wartości polskich przedsiębiorstw i rozwoju branży. Nagrodzone firmy wyróżniają się najwyższą efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością, etyką i odpowiedzialnością biznesową.

Pobierz

Złoty Medal MTP dla T-Mastera

Nasz System Indywidualnej Segregacji Odpadów został wysoko oceniony za nowoczesność, innowacyjność i wykonanie w oparciu o najwyższej klasy technologie. Inicjatywa poprzedzająca targi POL-ECO SYSTEM to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku przyznawana przez ekspertów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego.

Pobierz

Diament Forbesa 2019

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2020 w kategorii: Firma o poziomie przychodów od 50 do 250 mln zł w województwie mazowieckim.
Branża/sektor: Wykonywanie instalacji elektrycznych.

Pobierz

Tytuł zwycięzcy w kategorii „Nowe Technologie”

Wyróżnienie przyznała nam kapituła Powiatowego Dnia Przedsiębiorczości za innowacyjność i wkład w rozwój otoczenia wokół nas.

Pobierz

Tytuł Platynowego Integratora Systemów Budynkowych

Nasza firma została kolejny raz wyróżniona tytułem Platynowego Integratora Systemów Budynkowych przyznawanym przez Schneider Electric Polska. Statuetkę odebrał Prezes T4B Sp. z o.o., Robert Szczepankowski, podczas wielkiego spotkania partnerów SE w Pradze. Wydarzenie to jest częścią ogólnoświatowej serii konferencji INNOVATION SUMMIT.

Pobierz

Medal PRO MASOVIA

To odznaczenie szczególne, nadawane osobom i instytucjom, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego, wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

Pobierz

Firma Dobrze Widziana

Tytuł otrzymany w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. Jego celem jest promowanie przedsiębiorstw, które prowadzą społecznie odpowiedzialny biznes oraz szerzą wiedzę na temat CSR i skutecznych metod jego komunikowania.

Pobierz

Rekomendacja BCC

W latach 2012-2017 wchodziliśmy w skład Business Center Club, organizacji przedsiębiorców zrzeszającej ponad 2500 członków (osób i firm). BCC koncentruje się przede wszystkim na wsparciu firm należących do klubu, które ma służyć podniesieniu ich konkurencyjności rynkowej oraz udzielać doradztwa w różnych dziedzinach związanych z prowadzonymi działalnościami.

Pobierz

Medal Europejski 2017

Nagroda dla firmy T4B za Platformę Telekomunikacyjną MVNE. Wyróżnienie przyznawane jest przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Centre Club.

Pobierz

Diamenty Forbesa

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2016 w kategorii: "Firma o poziomie przychodów od 50 do 250 mln zł w województwie mazowieckim".

Pobierz

Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych

Dyplom I Wicemistrza Polski 2016 w V Mistrzostwach Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

Pobierz

Budowa Roku 2014

Wyróżnienie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Olsztyńskiej Izby Budowlanej w konkursie Budowa Roku 2014 w kategorii "Obiekty użyteczności publicznej" za rozbudowę, przebudowę i modernizację Drogowego Przejścia Granicznego w Bezledach (etap 1, Placówka Straży Granicznej w Bezledach – Przejście Graniczne Bezledy).

Pobierz

Partner Award

W 2012 roku T4B stała się laureatem Partner Award 2013 firmy Honeywell Life Safety Austria.

Pobierz

Diamenty Forbesa

Wyróżnienie w rankingu Miesięcznika Forbes: Diamenty Forbesa 2012 w kategorii: "Firma o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł w województwie mazowieckim".

Pobierz

Budowa Roku 2010

Nagroda III stopnia w konkursie Budowa Roku 2010 organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa za obiekt: Filia T4B w dzielnicy przemysłowej Ciechanowa.

Pobierz
Do góry