20 – lecie T4B GROUP!

20 – lecie T4B GROUP stało się faktem! W dniach 14 – 17 grudnia 2023 r. w hotelu Czarny Potok w miejscowości Krynica – Zdrój odbyła się Gala Jubileuszowa, która miała na celu podsumowanie 20 lat istnienia firmy. Nie zabrakło również podziękowań skierowanych do pracowników oraz wszystkich tych, którzy przez lata wspierali działania firmy, a także przyczyniali się do jej rozwoju. Rola konferansjerów podczas Gali  przypadła  Adriannie Betlińskiej oraz Filipowi Czyżykowskiemu, artystom pochodzącym z Ciechanowa. W związku z okresem przedświątecznym wyjazd jubileuszowy został również połączony z Christmas Party, która zastąpiła tradycyjną, firmową imprezę wigilijną.

Dla blisko 150 gości 15 grudnia 2023 r. – Gala Jubileuszowa, był niezwykłym wieczorem, podczas którego przenieśli się oni w magiczne lata 20 poprzedniego stulecia. Obowiązywał odpowiedni dress code dotyczący stroju oraz wykorzystanych dodatków. Zespół AlCapone umilał wszystkim zebranym czas, oferując mocny muzyczny set lat 20. Cześć artystyczną dopełnił występ burleskowy. Wszystko to sprawiało, że wieczór był magiczny i na pewno przejdzie do historii firmy.

Właściciele T4B GROUP, Robert Szczepankowski, Andrzej Oliński dokonali oficjalnego rozpoczęcia Gali oraz zabrali głos, witając wszystkich gości. W swoim przemówieniu powrócili wspomnieniami do początków powstania firmy:

 – „ Kiedy w 2003 roku zakładaliśmy firmę, nie przypuszczałem, że odniesie ona taki sukces, a dziś będziemy tak uroczyście świętować 20 lat jej istnienia. To niewątpliwie ogromne osiągnięcie, które nie byłoby możliwe bez zaangażowania oddanych pracowników. Wspólnie zbudowaliśmy zaufanie klientów i renomę T4B. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, pragnę serdecznie z tego miejsca podziękować” mówił Robert Szczepankowski prezes T4B.

Wiceprezes Andrzej Oliński dodał, że przed firmą stoi wiele nowych wyzwań:

– „Przed nami kolejne inwestycje, realizacje nowych pomysłów, innowacje, rozszerzanie oferty grupy. Tylko nasza wyobraźnia może nas zatrzymać!

            Po zakończonej części oficjalnej wszyscy zebrani udali się na parkiet, by wspólnie świętować 20 – lat istnienia firmy.

Następnego dnia, po Gali Jubileuszowej, odbyło się spotkanie zespołu na Christmas Party. Dźwięki góralskiej muzyki oraz wspólne kolędowanie wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój. Był to doskonały czas, który dał pracownikom do zrozumienia, że są ważnym elementem przedsiębiorstwa i mocno przynależą do firmowej rodziny.

Całemu zespołowi czas pomiędzy uroczystościami wypełniały liczne atrakcje, takie jak piesze wycieczki po centrum Krynicy, odwiedziny w pijalni wód czy zwiedzanie muzeum zabawek. Nie zabrakło również rywalizacji sportowej na stoku narciarskim oraz czasu wolnego dla każdego z uczestników. Można było również skorzystać z hotelowego SPA.

Gala kończąca jubileuszowy rok stanowiła swoiste podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, jakimi niewątpliwie może pochwalić się T4B. Odniesiony sukces pozwala na kontynuację przyjętych założeń rozwoju firmy oraz pozwala z nadzieją wkraczać w nowy rok.

Główne obszary, w których firma zamierza się dynamicznie rozwijać to m.in.:

  • bezpieczeństwo narodowe,
  • administracja państwowa,
  • biznes,
  • budownictwo,
  • inżynieria środowiska,
  • przemysł energetyczny,
  • telekomunikacja,
  • użyteczność publiczna.

DZIĘKUJEMY wszystkim za wspólne świętowanie.  Wieloletnie doświadczenie jest jedną z miar sukcesów firmy. [1]T4B Group jest już 20 lat w branży. Życzymy dalszego rozwoju, kolejnych osiągnięć i 100 lat istnienia!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz social media!

[1] T4B Sp. z o.o. – zajmuje się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych i energetycznych. Firma jest dostawcą usług projektowania i implementacji rozbudowanych systemów bezpieczeństwa dla największych obiektów użyteczności publicznej w kraju. Dostarcza rozwiązania technologiczne dla firm prywatnych i zakładów przemysłowych. Szeroki zakres działań obejmuje sektory użyteczności publicznej, administracji państwowej, obrony narodowej, energetyki, telekomunikacji, biznesu i inżynierii środowiska. T4B Sp. z o.o. jest również Oficjalnym partnerem T-Master S.A. i dostarcza kompleksowo System Indywidualnej Segregacji Odpadów dla miast.

Do góry