REALIZACJA:

KRAJOWA SZKOŁA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

STATUS: W trakcie realizacji

Spółka T4B w lutym 2022 wystartowała z realizacją nowego kontraktu, tym razem dla Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Warszawie.

Umowę na modernizację instalacji okablowania strukturalnego i instalacji elektrycznych podpisano 11 lutego 2022 r. Prace inwestycyjne obejmujące m.in. instalację sieci komputerowej, okablowania strukturalnego, urządzeń instalacji niskoprądowych, a także modernizację rozdzielnicy głównej budynku, instalację oświetlenia podstawowego, zewnętrznego, awaryjnego i ochronę od porażeń wykonane zostaną zgodnie z projektem w budynku przy ul. Wawelskiej 56, w którym kształceni są i przygotowywani do służby publicznej urzędnicy służby cywilnej oraz kadra wyższych urzędników administracji Rzeczypospolitej Polskiej.

Warto wspomnieć, że z grupy pięciu wykonawców ubiegających się w drodze zamówienia publicznego o wykonanie zadania, jedynie T4B spełniło wymagania formalne Zamawiającego, co potwierdza profesjonalizm Spółki.

 

Wartość kontraktu: 4 902 781,43 zł brutto

Termin zakończenia prac: wrzesień 2022 r.

Zobacz również:
ZINTEGROWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA NA LOTNISKU W WARSZAWIE Więcej
Do góry